Przesiewowy test SARS-CoV2(COVID-19) dostępny tutaj.

Niestety jesteś zarażony / zarażona HIV. Jedną z pierwszych czynności powinno być powiadomienie o tym fakcie osoby, które mogły zostać przez Ciebie zarażone oraz te od których Ty mogłeś/aś się zarazić. Pamiętaj, że jesteś prawnie zobowiązany do zawiadomienia swojego partnera seksualnego. Na tym jednak Twoja odpowiedzialność sie nie kończy. Musisz zadbać również o swoich bliskich i innych potencjalnych zakażonych. Warto, aby test wykonały przynajmniej następujące osoby:

  • Aktualny Partner seksualny
  • Twoje dzieci - zakażenie mogło wystąpić jeszcze przed ich narodzeniem
  • Twoi rodzice - mogli być nosicielami wirusa HIV
  • Twoi poprzedni partnerzy seksualni
Nie pozostawaj w niepewności. ZAMÓW TEST JUŻ DZIŚ!

Anonimowe powiadomienie o zakażeniu

Sama informacja o zakażeniu HIV jest już ciosem, po którym ciężko sie podnieść. Warto jednak pomyśleć również o innych. Nie pozwólmy, aby wirus sie rozprzestrzeniał.

Przekazanie informacji byłym partnerom seksualnym lub innym osobom, które w przeszłosci mogły zostać zakażone bywa trudne z wielu powodów. Najczęstszym jest wstyd i obawa przed oceną i wytykaniem palcami, a takze opinią w środowisku.

Nie pozostawaj w niepewności. ZAMÓW TEST JUŻ DZIŚ!

Co zawiera test anonimowy?

  • opakowanie testu HIV
  • Anonimowy list z informacją o ryzyku zakażenia HIV

Jak zamówić anonimowy test?

Wystarczy na podstronie zamówienia zaznaczyć opcję "Anonimowy test" oraz podać dane Adresata. Dane zamawiającego nie zostaną ujawnione w przesyłce.

Bądź odpowiedzialny - za siebie i innych...

Chroń siebie i innych przed wirusem HIV. Pamiętaj - będąc nieświadomym zakażenia HIV narażasz nie tylko siebie, ale również zdrowie i życie swoich najbliższych. Nie czekaj, podejmij działanie - bądź odpowiedzialny.

Przebadaj się, zanim będzie za późno

Problem HIV naprawdę dotyczy każdego z nas...

Oni już to zrobili...