Przesiewowy test SARS-CoV2(COVID-19) dostępny tutaj.

Adres

412 N. Main St., STE 100 Buffalo

Wysyłka testów

Testy wysyłamy w 24h

Masz pytania, napisz
Logo QuickHivTest
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r – RODO na zasadach opisanych w Polityce Prywatności.
Bądź odpowiedzialny - za siebie i innych...

Chroń siebie i innych przed wirusem HIV. Pamiętaj - będąc nieświadomym zakażenia HIV narażasz nie tylko siebie, ale również zdrowie i życie swoich najbliższych. Nie czekaj, podejmij działanie - bądź odpowiedzialny.

Przebadaj się, zanim będzie za późno

Problem HIV naprawdę dotyczy każdego z nas...

Oni już to zrobili...

Prawie 40 000 000 zakażonych HIV. W tym blisko 1 000 000 to dzieci. Sprawa jest poważna i nie można jej bagatelizować. Co gorsza, szacuje się, że połowa nosicieli w ogólnie nie jest tego świadoma. Tym samym narażają innych na niebezpieczeństwo. Istnieje duża szansa, że ktoś z Twojego otoczenia również jest zakażony... Nie możesz wpłynąć na życie i decyzje innych, jednak masz pełną kontrolę nad swoimi działaniami. Wykonaj test i ogranicz ryzyko.

Zamów testy również dla najbliższych. Oni także narażeni są na zakażenie. Być może nie mają świadomości, być może nie mają czasu, obawiają sie testów laboratorium. Zadbaj o ich zdrowie i bezpieczeństwo. Czasem lepiej zaryzykować zły odbiór takiego prezentu, niż życie ze świadomością, że można było zapobiec tragicznym w skutkach wydarzeniom.

To tylko jeden test HIV, a może uchronić przed problemami wiele osób, z którymi masz styczność. Wiele osób zapomina, że zakażenie wirusem HIV jest możliwe nie tylko drogą płciową. Skaleczenie nożem, czy szklanką również może stać się źródłem zakażenia.